До регулярних занять у всіх залах Федерації, дитина може приступити тільки після безкоштовного пробного заняття, і тільки з дозволу інструктора. Батьки повинні оформити заяву (отриману у інструктора) , оплатити щомісячний та річний (вступний) внески, здати фото 3х4 см (для оформлення Паспорта), довідку від лікаря що підтверджує, що дитина здорова і може займатися Айкідо.

Для вступу до Федерації і оформлення Будо Паспорта, необхідно передати своєму інструкторові: 1. фото дитини розмір 3х4 см. 2. заповнена Заява скачати (із зазначенням імені та прізвища згідно: https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html) і оплатити річний внесок. У випадку вступу до Федерації в другому півріччі календарного року – оплачується половина річного внеску. Для ознайомлення з “Умовами Членства” натисніть на кнопку скачати.

Для початку тренувань необхідно: Ознайомитися з Умовами Членства, правилами та загальною інформацією на цьому сайті; пройти пробне (випробувальне) тренування; заповнити і підписати заяву про вступ до Федерації з допуском лікаря до занять (в Заяві), або докласти до Заяви – окрему медичну довідку про те, що за станом здоров'я, дитина може займатися в секції Айкідо (із зазначенням групи для занять фізичною культурою); після закінчення випробувального періоду (8 – 12 занять) протягом першого місяця, за рекомендацією Вашого інструктора – Ваша дитина може бути прийнятий до складу Федерації і отримає членський квиток “Будо паспорт”. далі, необхідно буде самостійно або через інструктора – придбати одяг для тренувань біле “догі”, більш відоме під назвою “кімоно” і іншу екіпіровку.

Оплата занять – це прояв Вашої Подяки, для оплати накладних витрат на простір для занять і для підтримки середовища для занять, це не плата інструктору за навчання айкідо. Навчання айкідо – це дуже особистий процес щоб визначити ціну. І залежить він від морального рівня його учасників, як і мистецтво, цінність айкідо не піддається визначенню!

Розмір всіх внесків – це не відображення якості навчання, це відображення економічних умов і вартості накладних витрат, всі оплачені внески поверненню не підлягають.
Щомісячний членський внесок, або так званий «абонемент» – оплачується незалежно від регулярності і кількості відвідуваних Вами занять. Пропуски тренувань через хворобу можна відпрацювати, відвідуючи інші групи. Грошової компенсації пропусків занять немає. Для займаючихся з однієї сім'ї – інструктор може зменшити розмір внесків.

Наша Федерація не надає жодних послуг в сфері фізичної культури і спорту! (як в Фітнес клубах). Заняття проводяться тільки для членів Федерації, які згодні діяти згідно Статуту, правил і норм встановлених в Федерації і для досягнення поставленої мети: “…забезпечення розвитку та популяризації Айкідо, сприяння постійному підвищенню рівня здоров'я, фізичного і духовного розвитку дітей та їх соціального становлення як повноправних членів суспільства в Україні”.

За зареєстрованим членом Федерації зберігається місце в групі для занять тільки – в разі його хвороби, на період карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також в літній оздоровчий період (75 днів). Пропуски занять без поважних причин – можуть спричинити за собою виключення з групи для занять, або зі складу членів Федерації, з можливою пропозицією продовжити тренування в іншій групі або місці для занять.
 
Річний членський внесок
Щорічний членський внесок в Федерацію необхідно вносити – протягом першого місяця занять, в поточному календарному році: в першому півріччі, в повному розмірі. У разі вступу нового кандидата в Федерацію в другому півріччі календарного року – оплачується половина річного внеску. Відмітка про оплату – ставиться в членський квиток “Будо паспорт”. У разі несплати річних внесків до Федерації, членство в Федерації припиняється автоматично, і його можливо відновити, тільки після рішення Ради Федерації.